Záskok na recepci leden/únor, 160Kč/h

Praha, Česko

Popis pozice

Pokud máte v lednu a únoru čas můžeme vám nabídnout záskok na Recepci na Praze 4 (Krč) a na Praze 8 (Karlín)! Online školení bude probíhat v průběhu prosince.

Jednalo by se o záskoky v době dovolených hlavních recepčních. Nutnost docházet každý den.

Poté je možnost dlouhodobé spolupráce, pokud máte zájem o zástupy na recepci.

  • Zajištění základního chodu recepce

  • Vyřizování telefonátů

  • Zajištění přístupu do kanceláře

  • Chození na poštu

  • Přijímání pošty + kurýři Obsluha kuchyňky

Profil kandidáta

  • Možnost docházet každý den

  • Zkušenosti z administrativy

  • Angličtina na úrovni B2

  • Reprezentativní vzhled

  • Výborné komunikační dovednosti

Nabízíme

  • Spolupráce na DPČ

  • Finanční ohodnocení 160Kč/h.

  • Možnost dlouhodobé spolupráce v rámci záskoků

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 4216648  Dátum zverejnenia: 4.12.2021  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Spodná hranica mzdy (brutto): 160 Kč/hod.