HR Generalist Junior| Novojičínsko

Moravskoslezský kraj, Česko

Popis pozice

Hledáme juniora v oblasti HR, pokud máš zkušenosti alespoň 1 rok v rámci interní personalistiky, ozvi se mi. Probereme detaily. :-) Těšit se můžeš na příjemný kolektiv, prostředí stabilní společnosti a zajímavé finanční ohodnocení.

  • zpracovávat veškerou personální administrativu (pracovně-právní písemnosti a dokumenty) pro nové i stávající zaměstnance

  • zodpovídat za správné a včasné zadávání personální dat do lokálního a korporátního personálního systému

  • spolupracovat se mzdovým oddělením a externí společnosti na tvorbě podkladů pro zpracování mezd

  • zpracovávat HR statistiky dle požadavků a potřeby interních a externích zákazníků

  • spolupracovat na HR projektech (digitalizace, implementace systémů atp.) v rámci týmu

  • spravovat firemní benefity

Profil kandidáta

  • praxe min. 1 rok v interním HR

  • komunikativní AJ - B2

  • příjemné vystupování a silné komunikační dovednosti

  • týmový duch

  • pečlicost a zodpovědnost

  • proaktivita

Nabízíme

  • atraktivní mzda + odměny

  • podpora kolegů

  • příležitost k seberealizaci

  • možnost podílet se na tvorbě procesů, samostatně si organizovat práci a vidět za sebou výsledky

  • flexibilní pracovní dobu

  • možnost dalšího vzdělávání, posunu

  • příspěvek na stravné

  • příspěvek na dopravu

  • příspěvek na penzijní/životní připojištění

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Michaela Hýblová
+420 703 865 274
ID: 4237925  Dátum zverejnenia: 14.1.2022  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.