Elektro konstruktér s vyhláškou

Zlínský kraj

Popis pozice

Máte vyhlášku 50/1978 Sb. min §7 a zkušenost s AUTOCAD a INVENTOR? Čtěte dál, protože pro Vás máme nabídku přímo na míru!

  • návrhy elektro řešení staveb dle atypických požadavků

  • zpracování technických řešení detailů

  • příprava výrobní elektro dokumentace a kusovníků

  • příprava detailní výrobní dokumentace

Profil kandidáta

  • minimálně SŠ vzdělání technického směru

  • vyhláška 50/1978 Sb. min §7

  • zkušenosti s konstruováním v programu AUTOCAD a INVENTOR

  • proaktivnost a tvůrčí myšlení

Nabízíme

  • 25 dnů dovolené

  • roční bonus na základě výsledků

  • pravidelné roční navyšování mzdy

  • příspěvek na stravování

  • jazyková výuka na pracovišti

  • příspěvek na penzijní nebo životní připojištění

  • práci na zajímavých projektech s možností kariérního růstu

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 4238305  Dátum zverejnenia: 14.1.2022  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.