Senior Logistics

Praha

Popis pozice

Máte zkušenost s přepravou větších nákladů a komunikativní znalost anglického jazyka?
Pro logistickou společnost hledáme vhodného uchazeče do týmu na seniorní pozici!

  • Plánování a sledování všech přeprav (námořní, pozemní)

  • Poskytování nejefektivnější dopravní strategie, vč. druhů dopravy, trasování, harmonogramu dodávek

  • Koordinovat operace - vykládka a nakládka plavidel, sdělovat pokyny pro manipulaci

  • Zpracování dokumentace

  • Vyřizování reklamací u dodavatelů a vymáhání pohledávek od dodavatelů

  • Provozovat a komunikovat procesy související s BOZP a kvalitou v oblasti logistiky, vč. postupů pro neshody/ incidenty, audity kvality dodavatelů prováděné inženýry kvality v oblasti získávání zdrojů

  • Hledat možnosti k úsporám

Profil kandidáta

  • Obdobná zkušenost v oblasti logistiky se zaměřením na nadrozměrnou přepravu (OOG)

  • Prokazatelné znalosti v oblasti dovozu/vývozu pro řízení mezinárodních přeprav

  • Znalost anglického jazyka alespoň na úrovni B2 - každodenní využití

  • Rozšířené dovednosti v oblasti celních postupů

  • Zkušenosti se správou mezinárodních obchodních transakcí a přepravních dokumentů

  • Multitasking, zodpovědnost, asertivní jednání

Nabízíme

  • Zázemí stabilní společnosti

  • Relevantní mzdové ohodnocení

  • Stravenky

  • 5 dní dovolené navíc

  • 3 sick days

  • Příspěvek na dopravu

  • Příspěvek na penzijní připojištění

  • Multisport karta

  • Fitness zázemí v kanceláři

  • Firemní akce, teambuildingové výlety, charitativní akce

  • Program doporučení známého

  • Odměny k výročí u společnosti

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 4246437  Dátum zverejnenia: 26.1.2022  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.