Technik kvality/kontrolor kvality

Moravskoslezský kraj

Popis pozice

Do stabilní automotive společnosti ve Frýdlantu nad Ostravicí hledáme šikovné kandidáty na pozice technik kvality/kontrolor kvality. Jestliže máte zkušenosti v oblasti kvality a hledáte novou výzvu, pak čtete dále!

  • řešení problémů ve výrobě, analyzování materiálu

  • kontrola a ověřování procesu výroby z hlediska kvality

  • účast na denních schůzkách s výrobou

  • provádění vstupní kontroly materiálů,

  • spuštění výroby, kontrola prvních kusů

  • spolupráce při provádění selekcí

  • obsluha základních testovacích strojů, příprava vzorků k testování

  • reportování nadřízenému

Profil kandidáta

  • Výuční list/SŠ vzdělání v technickém nebo příbuzném oboru

  • Čtení výkresové dokumentace výhodou

  • Uživatelská znalost práce na PC

  • Praxe na obdobné pracovní pozici v oblasti výroby - technik kvality, kontrolor kvality, inženýr kvality apod.

Nabízíme

  • Práce ve stabilní mezinárodní společnosti s tradicí.

  • Aktraktivní plat dle zkušeností

  • 5 týdnů dovolené.

  • Stravenky.

  • Jazykové a odborné vzdělávání hrazené zaměstnavatelem.

  • 7,5hod pracovní doba (3 směnný provoz).

  • Možnost osobního růstu.

  • nástup do kmene společnosti

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 4246438  Dátum zverejnenia: 26.1.2022  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.