Technolog povrchových úprav

Pardubický kraj

Popis pozice

Pro klienta - výrobní společnost - hledám kandidáta na pozici Technologa v provozu povrchových úprav! Čeká Vás práce v moderním provozu s nejnovějšími technologiemi, pohodoví kolegové a neformální pracovní prostředí...

Ideální kandidát je absolventem chemického oboru, orientuje se v metodách povrchových úprav (např. chemické niklování, kyanidové zlacení, prací lázně atd.) a nebojí se komunikovat v angličtině!

Náplň práce:

  • kompletní řízení provozu na svěřené lince

  • stanovení technologických postupů

  • hledání možností v oblasti efektivity procesů

  • zodpovědnost za prováděné testy

  • zavádění nápravných opatření na základě auditů či reklamací

  • práce v souladu s 5S, BOZP atd.

  • proškolení pracovníků ve svěřeném úseku

  • práce s technickou dokumentací

Profil kandidáta

  • vzdělání chemického zaměření

  • zkušenosti v oblasti povrchových úprav

  • komunikativní angličtina

  • základní orientace ve výkresech

  • samostatnost a spolehlivost

Nabízíme

  • odpovídající ohodnocení s pravidelným mzdovým růstem

  • roční bonusy

  • 5 týdnů dovolené

  • příspěvek na penzijko

  • stravenkový paušál

  • příspěvky na sport, kulturu, zdraví atd.

Zaujala Vás nabídka? Pak klikněte na tlačítko "odpovědět" a přihlaste se do výběrového řízení.

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Barbora Sýkorová
ID: 4247156  Dátum zverejnenia: 26.1.2022  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.