Operátor výroby s nástupem ihned do kmene a náborovým bonusem 10.000 Kč

Moravskoslezský kraj

Popis pozice

Hledáme nové kolegy a kolegyně na pozici operátora výroby a skladníka pro moderní automobilovou společnost v Nošovicích.

Nástup je do kmene!

Nabízíme práci na dvě pozice – operátor výroby a skladník.
Na pozici operátora výroby budete dělat montáž modulů pro automobily a vizuálně jej kontrolovat, zda je vše v pořádku, tak jak má být.

Na pozici skladníka budete dělat příjem materiálu do skladu a jeho následnou dokumentaci. Výhodou u této pozice je, pokud máte zkušenost s VZV nebo průkaz na VZV.

Profil kandidáta

Manuální zručnost

Ochota pracovat v třísměnném provozu

Fyzická zdatnost

Nabízíme

Nástup ihned do KMENE!

Mzda 24.930 Kč/měs. + zákonné příplatky

Nástupní bonus 1.800 Kč

Náborový příspěvek 10.000 Kč

Příplatek za noční směny

13. – 14. plat

Navýšení mzdy po zkušební době

Svozové autobusy zdarma (Frýdek Místek, Karviná, Havířov, Orlová, Ostrava aj.)

Dotované stravování

Smlouva na HPP

Zázemí moderního a čistého provozu

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Zuzana Adamčíková
+420731634084
ID: 4247339  Dátum zverejnenia: 27.1.2022  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.