Skladník ve výrobě - nábor přímo do kmene!

Olomoucký kraj

Popis pozice

Nabízíme práci přímo do kmene společnosti v Prostějově, která působí v autombilovém průmyslu.

Práce je vhodná i pro ty, kteří nemají se skladem a logistikou zkušenosti! Nebojte se reagovat, na osobní schůzce si o pozici popovídáme a přijdeme na to, zda by Vám práce vyhovovala.

Práce není fyzicky náročná, jedná se o manipulování s plastovými výrobky.

  • Zavážení materiálu ve výrobě na vláčcích, objíždění jednotlivých pracovišť a doplňování materiálu.

  • Nakládání a vykládání obalů k naplnění (lehký plastový materiál).

  • Odvážení naplněných obalů do skladu.

Profil kandidáta

  • Práce je vhodná i pro absolventy bez zkušeností – máme perfektní školící systém, kde se nejdřív učíte ve školícím centru (zmenšenina skladu) a poté až přímo v provoze.

  • Nevadí vám práce ve 3směnném provoze.

Nabízíme

  • nábor přímo do kmene společnosti

  • fixní mzda + vyšší bonus za docházku

  • po ZD navýšení mzdy a následně další navyšování dle vašeho vývoje – po zaučení a 100% samostatnosti –  mzda až 37.000 Kč

  • možnost kariérního růstu – své mistry si vychováváme

  • svozový autobus z Přerova směr Prostějov – zdarma

  • stravenky 90 Kč

  • dotované stravování

  • flexipassy každý měsíc – 500 Kč

  • firemní akce, familly day

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Tereza Nádvorníková
ID: 4248056  Dátum zverejnenia: 28.1.2022  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.