Knihař/seřizovač knihařských strojů - mzda od 27.000 Kč

Olomoucký kraj, Česko

Popis pozice

  • Práce na knihařských strojích, např. falcovačka, laminátor, vazba V1/V2/V4, lepička, řezačka apod.

  • Obsluha a seřizování strojů.

  • Kontrola kvality zpracování zakázek.

Profil kandidáta

  • Hledáme ideálně pracovníka s praxí a zkušeností z polygrafického provozu.

  • Technicky zdatného pracovníka (seřizovač strojů v jiné než polygrafické výrobě) jsme schopni řádně zaškolit.

  • Požadujeme, abyste byli manuálně a technicky zruční, samostatní, pečliví a soustředění při práci.

  • Dokážete si rozvrhnout, který stroj je nutné nastavit/seřídit první, aby práce v tiskárně byla plynulá a efektivní.

  • Jste ochotní pracovat na 2směnném provoze.

Nabízíme

  • Mzdové ohodnocení od 27.000 Kč + odměny dle výkonnosti.

  • Zaučení na strojích, se kterými jste doposud nepracovali.

  • Příspěvek na dojíždění.

  • Máte špatný spoj? Po domluvě vám můžeme půjčit firemní auto.

  • Příspěvek na stravování.

  • V případě potřeby nabízíme i možnost ubytování.

  • Možný nástup ihned.

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Tereza Nádvorníková
ID: 4248066  Dátum zverejnenia: 28.1.2022  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.