Inženýr certifikací | specialista nových produktů

Moravskoslezský kraj, Česko

Popis pozice

Na oddělení schvalování specifikací nových produktů hledáme zcela novou roli. Máte zkušenosti se schvalovacími procesy? Nebo máte vzdělání z elektro techniky a hovoříte anglicky? Pokud ano, mám pro vás inženýra/ka certifikací, který/á podpoří mezinárodní tým. Těšit se můžete na atraktivní mzdu a benefity.

  • zajišťovat schvalování nových produktů z hlediska regulací elektro a plynu dle norem EU a Asie

  • sběr dat z testování z laboratoří od kolegů test engineerů

  • koordinovat schvalovací proces s ostatními členy týmu

  • občasná účast na testování

  • spolupráce s externími certifikačními institucemi po celé Evropě (IEC/ISO/CE/CSA/UL, atd.)

  • občasné cestování (10%) v rámci laboratoří po EU

  • získávání cenových nabídek pro kvalitativní a ekonomické hodnocení a uzavírání smluv se schvalovacími experty třetích stran

Profil kandidáta

  • VŠ vzdělání (v oboru elektro velkou výhodou)

  • Komunikativní AJ, min. B2

  • Zkušenost s certifikací (IEC, ISO, CE, CSA, UL...)

  • Ochota cestovat

  • Samostatnost

  • Týmový duch

Nabízíme

  • atraktivní mzda (fix + variabilní složka)

  • 5 týdnů dovolené

  • příspěvek na stravné

  • přáspěvek na penzijní připojištění

  • flexibilní pracovní doba

  • možnost home office

  • rozvoj vzdělávání, účast na kurzech apod.

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Michaela Hýblová
+420 703 865 274
ID: 4316877  Dátum zverejnenia: 29.4.2022  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.