Automechanik / autoelektrikář pro prémiovou značku

Jihomoravský kraj

Popis pozice

Jste již zkušený automechanik (nebo autoelektrikář) nebo máte čerstvě po škole a chcete nasbírat cenné zkušenosti? Jste pracovitý člověk a týmový hráč? Hledáte práci ve firmě, která je symbolem kvality? Tak se mi ozvěte a získejte dobrou a férovou práci.
  • Budete provádět mechanickou a elektrikářskou práci na autech, která jsou symbolem kvality.

  • Čeká Vás běžná údržba, výměny, servis.

  • Pracovat budete v týmu kolegů, kteří si kryjou záda a opravdu spolupracují.

Profil kandidáta

  • Máte střední školu v oboru.

  • Máte předchozí praxi na dané pozici (výhoda).

  • Jste týmový hráč a ostatní se na Vás mohou spolehnout.

Nabízíme

 -Stabilní práci ve firmě, která je špičkou ve svém oboru.

  • Prostor pro kariérní růst a zlepšování se.

  • Měsíční výdělek dle zkušeností a další bonusy.

  • 13.mzdu.

  • Multisportku.

  • Příspěvek na jídlo.

  • Týden dovolené navíc.

  • Slevu na firemní produkty.

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Tomáš Sirý
ID: 4327168  Dátum zverejnenia: 12.5.2022  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.