Inženýr výroby a logistiky

Ústecký kraj

Popis pozice

Pro nadnárodního klienta hledáme spolehlivého inženýra výroby a logistiky!

  • Plánování a koordinace výroby

  • Sledování efektivity výroby a zajištění jejího zvyšování

  • Zajištění efektivního provozu v závodech podle požadavků IOS a ISO

  • Zodpovědnost za sledování a kontrolu dovážených materiálů

  • Tvorba prognóz výroby dodavatelů, průběžně sleduje výrobní kapacity dodavatelů

  • Zajištění přesnosti skladových dat, řízení zásob

  • Tvorba přepravních plánu

Profil kandidáta

  • Vysokoškolské technické/strojírenské vzdělání

  • 2 roky praxe na obdobní pozici

  • Vynikající schopnost plánování a řešení problémů, zkušenost s řízením lidí

  • Výborné ústní i písemné komunikační schopnosti v angličtině

  • Ovládání systému Excel a MRP

  • Silné mezilidské dovednosti a komunikační dovednosti, vynikající týmový duch

  • Čínský jazyk - výhodou

Nabízíme

  • Bonusy/prémie

  • Příspěvek na penzijní/životní připojištění

  • Stravenky/příspěvek na stravování

  • Dovolená 5 týdnů

  • Vzdělávací kurzy s školení

  • Firemní akce

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Sabina Černohorská
ID: 4328121  Dátum zverejnenia: 12.5.2022  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.