Business Development Manager - IT technologie

Praha

Popis pozice

Inovativní IT společnost hledá do svého týmu člověka, který se bude podílet na implementaci nových projektů a produktů u zákazníků. Někoho, kdo bude budovat obchodní strategii, analyzovat trh, pečovat o zákazníky, nabízet jim IT služby na míru a prezentovat firmu na marketingových akcích.

Společnost sídlí v Praze a Ústí nad Labem.
  •   jedná se o samostatnou manažerskou pozici se zaměřením na nové zákazníky převážně v České republice, na Slovensku a v Maďarsku

  • budování značky, nových projektů a SW produktů a jejich implementaci u zákazníků

  • péče o stávající zákazníky, znát jejich potřeby, v komunikaci s vývojových oddělením vytvářet ještě lepší produkty na míru zákazníkům

  • vytvářet nové marketingové iniciativy, účastnit se veletrhů a výstav

  • občasně vyjíždět na služební cesty na Slovensko a Maďarsko

  • úzká spolupráce se všemi odděleními napříč společností

  • reporting obchodnímu řediteli a jednateli společnosti

  • komunikace s dodavateli a obchodními partnery

Profil kandidáta

  • anglický jazyk na komunikativní úrovni - firma cílí na trh střední Evropy

  • zkušenosti a znalosti v oblasti IT výhodou

  • proaktivní, komunikativní, samostatný a reprezentativní

Nabízíme

  • služební auto i k soukromým účelům, notebook, telefon

  • stravenky, dovolená navíc

  • intenzivní vstupní školení, kde se seznámíte se všemi produkty společnosti

  • práci ve stabilní a rozvíjející menší společnosti (celkem 50 zaměstnanců) s vizí a zaměřením na trh střední Evropy

  • zázemí v Praze nebo Ústí nad Labem

  • fixní mzdu + variabilní složka mzdy

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Jana Maredová Kočárková
+420604226079
ID: 4330182  Dátum zverejnenia: 16.5.2022  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.