Frézař CNC / Brusič - Hulín (i absolventi)

Hulín, Česko

Popis pozice

Pro úspěšnou strojírenskou společnost a špičku ve svém oboru, hledáme Frézaře CNC, nebo Brusiče.

  • podílet se na výrobě strojírenských dílců

  • obsluhovat CNC frézovací centra, nebo obsluhovat brousící stroje a nastavování jejich parametrů

Profil kandidáta

  • máte zkušenosti z obdobné pozice , nebo jste absolventem v oboru mechanik seřizovač, obráběč kovů, zámečník apod. - VŠE RÁDI NAUČÍME

  • ochota pracovat ve 2 - 3 směnném provozu

Nabízíme

  • mzdové ohodnocení až 35 000 Kč/měsíc

  • náborový příspěvek 30 000 - 40 000 Kč dle pozice

  • za každý odpracovaný den dostanete stravenku s příspěvkem zaměstnavatele

  • půlroční a roční prémie

  • teplý oběd ve firemní jídelně

  • 5 týdnů dovolené

  • příspěvek na penzijní spoření

  • řada dalších benefitů, které rádi sdělíme osobně, přijďte mezi nás

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Renáta Kolárová
ID: 4331761  Dátum zverejnenia: 17.5.2022  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.