Statik se zaměřením na betonové konstrukce

Jihomoravský kraj

Popis pozice

Jste statik, který se specializuje na konstrukce z betonu a má prokazatelnou praxi? Hledáte místo ve firmě, která si bude vaší práce vážit a náležitě jí ocení?

Pokud ano, chtěla bych vám představit zajímavou nabídku!

  • Samostatná činnost na zadaných projektech

  • Zpracování projektové dokumentace různého zaměření – strojírenské závody i občanské stavby

Profil kandidáta

  • Vysokoškolské vzdělání v oboru

  • Praxe na obdobné pozici NUTNÁ

  • Autorizace ČKAIT v oboru statika a dynamika NUTNÁ

  • Zkušenosti s prací ve Scia ESA a AutoCAD

Nabízíme

  • Zázemí stabilní firmy

  • Stravenky

  • Týden dovolené navíc

  • 2 sickdays

  • Další zaměstnanecké výhody

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Petra Vybíralová
ID: 4331768  Dátum zverejnenia: 17.5.2022  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.