Automechanik - Paskov| vhodné i pro juniory, až 40 000 Kč

Moravskoslezský kraj, Česko

Popis pozice

Hledáme automechanika (zkušeného i začínajícího) do Paskova, který je ochoten pracovat na 3 směnný provoz. Nabízíme ke mzdě bonusy a zajímavé benefity.

  • opravy a údržbu VZV Kalmar a kolových nakladačů Volvo, Liebherr

  • opravy osobních a dodávkových vozidel

  • mechanické práce na autodílně, odstraňování poruch

  • práci ve směnném provozu (3 ranní směny + 3 odpolední směny + 3 dny volno)

Profil kandidáta

  • vyučení ve strojírenském oboru: automechanik, opravář zemědělských strojů

  • schopnost orientace v technické dokumentaci

  • zkušenosti s opravami automobilů a stavebních strojů - výhodou

  • zkušenosti s diagnostickým software - výhodou

Nabízíme

  • navýšení mzdy po zkušební době, pravidelné roční zvyšování

  • vstupní bonus 10.000 Kč

  • rozpis směn na celý kalendářní rok

  • měsíční prémie

  • vánoční bonus

  • příspěvek na dovolenou

  • roční odměnu

  • dotované stravování, teplé a studené nápoje zdarma

  • příspěvek na penzijní připojištění

  • vzdělávací kurzy a školení

  • smlouvu na dobu určitou, s prodloužením na neurčito (na neurčito má 85% zaměstnanců)

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Nikola Šírová
ID: 4333733  Dátum zverejnenia: 19.5.2022  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.