Specialista zákaznického servisu s AJ

Praha

Popis pozice

Nabízíme příležitost pracovat v projektové a výrobní společnosti zabývající se interiéry, která má skvělou pověst a váží si svých zaměstnanců. Díky velkému množství zakázek společnost rozšiřuje svůj skvělý tým o dalšího člena.

Tato pozice je vhodná pro komunikativní kandidáty, kteří mají prozákaznický přístup a pokročilou znalost angličtiny. Důležitý je také kladný vztah k administrativě. Vhodné pro muže i ženy. Pracoviště v Praze 10.

  • komunikace se zahraničními pobočkami společnosti ohledně výroby požadovaných produktů a následná konzultace s českými konstruktéry ve výrobě

  • příprava cenových nabídek

  • zadávání objednávek do informačního systému

  • dohlížení na plnění termínů výroby a expedice

Profil kandidáta

  • pokročilá znalost angličtiny je nezbytná pro každodenní komunikaci se zahraničními pobočkami

  • kladný vztah k administrativě

  • zkušenost se zákaznickým servisem

  • prozákaznický přístup

  • dobrá znalost MS Office

Nabízíme

  • mzdové ohodnocení ve výši 35 000 – 40 000 Kč

  • 13. plat

  • mimořádné odměny za vysoké nasazení

  • 5 týdnů dovolené

  • flexibilní pracovní doba

  • notebook a mobil

  • stravenky

  • skvělé obědy ve firemní kantýně

  • příspěvek na penzijní připojištění

  • jazykové kurzy

  • Multisport karta

  • smlouva na HPP

  • nástup možný ihned nebo dohodou

  • velmi moderní a nadstandardně vybavené kanceláře v Praze nacházející se přímo nad showroomem společnosti

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Andrea Bolvanová
+420 728 275 980
ID: 4334079  Dátum zverejnenia: 20.5.2022  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.