Skladník expedičního skladu

Kraj Vysočina

Popis pozice

Společnost zaměřující se na výrobu produktů pro automobilový průmysl hledá šikovného skladníka do expedičního skladu. Pokud vám vyhovuje práce na 12hodinové směny, díky kterým pak získáte 3 dny v týdnu volno a hledáte stabilní zaměstnání v okolí Velké Bíteše, přidejte se k nám!
Co budete vaší náplní práce?

  • Expedice zakázek, jejich evidence a správné zaskladnění.

  • Příjem zboží a obalového materiálu.

  • Zadávání dat do systému a následná archivní dokumentace.

  • Zajišťování zásobení skladu a výrobních linek.

Profil kandidáta

Požadujeme:

  • Manuální zručnost a proaktivní přístup.

  • Ochotu pracovat v nepřetržitém provozu (12hodinové směny/ 2-3 dny práce, 2-3 následující dny volno).