IT Specialista - globální projekty

Moravskoslezský kraj

Popis pozice

Právě pro našeho významného klienta hledáme IT specialistu, který bude fyzicky v ČR, ale bude pracovat na globálních projektech. Pokud chcete být součástí globálních projektů v rámci úspěšné, mezinárodní společnosti, ČTĚTE DÁLE:

  • Máte povědomí o PLC programování a  chcete se dále rozvíjet a posunout se na globální úroveň?

  • Nedělá vám problém koumnikace v AJ?

Pak můžete být právě VY vhodný kandidát na nově otevřenou pozici – IT Production Systems Analyst.

  • Hledání nových technologií a řešení

  • zodpovědnost za IT/OT aplikace a technologie, které podporují činnosti probíhající ve výrobním areálu závodu

  • Podpora koncových uživatelů (včetně školení, tvorby materiálů, školení procesních expertů…)

  • Implementace produkčních aplikací jako SCADA, MES a SPC a definice standardů, které je podporují (včetně vyhledávání požadavků na dodavatele a komunikace s nimi, vlastní realizace, realizace projektu)

  • Úzká spolupráce s týmy globální IT infrastruktury, bezpečnosti…

Profil kandidáta

  • Bakalářský titul nebo podobnou pracovní zkušenost v IT/obchodu

  • Výbornou angličtinu (jedná se o mezinárodní prostředí) – výběrové řízení probíhá v AJ

  • Zkušenosti s PLC programováním

  • Dobrá znalost systémů jako jsou SCADA a MES

  • Znalost databáze (modelování dat, migrace dat, skriptování SQL)

  • Obecná znalost podnikových procesů a procesního modelování

Výhodou:

  • Programování na pokročilé úrovni

  • znalost nástrojů ML (Azure ML Studio)

  • Zkušenosti se zařízeními SIEMENS, Allen-Bradley a Beckhoff

Nabízíme

  • Nadstandartní finanční ohodnocení

  • Týden dovolené navíc

  • Měsíční docházkový bonus

  • Pružná pracovní doba

  • Příspěvek na penzijní a životní připojištění

  • Příspěvek 1300 Kč ročně na sportovní kulturu

  • Firemní akce (sportovní dny, plesy atd.)

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Lenka Hermannová
ID: 4337192  Dátum zverejnenia: 24.5.2022  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.