Projektový manažer (technologické zakázky)

Moravskoslezský kraj

Popis pozice

V přátelském prostředí opavské společnosti zaměřené na technologickou inovaci pracovišť nyní rozšiřujeme tým a hledáme hledáme nového kolegu či novou kolegyni na pozici Projektový manažer. Pokud se dokážete orientovat ve stavební i technologické části projektové dokumentace a jste ochoten/ochotna cestovat v rámci jednotlivých zakázek, pak budeme rádi, když nám zašlete Váš životopis.

  • koordinace přípravné fáze zakázky (jedná se především o montáže technologickcýh potrubních rozvodů, potrubních rozvodů energií, napojení na distribuční systémy, na výrobní linky)

  • řízení realizace zakázky - zajištění dodávek v požadovaných termínech a kvalitě, organizace montážních a instalačních prací u zákazníka

  • komunikace se zákazníkem, proaktivní řešení technických i organizačních problémů

  • řízení změn

Profil kandidáta

  • vzdělání technického směru

  • orientace v projektové dokumentaci, technologických schématech

  • zkušenost s Navisworks či obdobným programem

  • schopnost komunikace v anglickém jazyce

  • ochota cestování za zakázkami (zpočátku ČR a SR, do budoucna Pobaltské státy)

Nabízíme

  • pružná pracovní doba

  • sick days

  • příspěvek na stravování

  • cestovní náhrady

  • příspěvek na penzijní připojištění

  • práci na zajímavých projektech v ČR i v zahraničí

  • mobil, notebook

  • služební vozidlo i pro osobní využití

  • přátelské a otevřené pracovní prostředí

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Dominika Hlavová
+420 703 865 275
ID: 4337792  Dátum zverejnenia: 24.5.2022  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.