Technik ve výrobě

Moravskoslezský kraj, Česko

Popis pozice

Ostravská společnost působící v oboru potravinářství hledá do svých řad nového kolegu či novou kolegyni na pozici Technik chlazení. Pokud máte pracovní zkušenosti na pozicích mechanik, elektrikář, nebo jste absolventem těchto oborů a rádi byste pracovali ve velké společnosti s mezinárodním zázemím, pak nám neváhejte zaslat Váš životopis.

  • obsluha a údržba chladících zařízení a vzduchotechniky

  • hlášení poruch, realizace oprav

  • kontrola pracovišť

Profil kandidáta

  • vzdělání technického směru (elektro, mechanik, strojní)

  • platná vyhláška č. 50 §5

  • ochota pracovat v nepřetržitém provozu

  • zkušenost na obdobné pozici velkou výhodou

Nabízíme

  • týden dovolené navíc

  • docházkový bonus

  • 13. plat

  • bonusy, prémie

  • příspěvek na penzijní pojištění

  • pravidelné navyšování mzdy

  • sleva na firemní produkty

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Nikola Šírová
ID: 4338430  Dátum zverejnenia: 25.5.2022  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.