Projektový manažer - velké historické projekty

Jihomoravský kraj, Česko

Popis pozice

Státní příspěvková organizace zaměřená na kulturu, hledá projektového manažera. Máte rádi historii, zkušenost v obdobné organizaci, vzdělání ve stavebním směru a chcete se podílet na velkých projektech? Hledáme právě Vás!
  • Kontrola aktivity a harmonogramu projektu,

  • Komunikace s řídícími orgány projektu a partnery,

  • Koordinace týmu v projektu,

  • Případné řešení financování a grantových žádostí.

Profil kandidáta

  • Praxe alespoň 1 rok na obdobné pozici - řízení projektu,

  • Znalost zajištění dokumentace k projektu,

  • Vzdělání v oboru,

  • Řp. B.

Nabízíme

  • Mobilní telefon,

  • Notebook,

  • Flexibilní začátek a konec pracovní doby,

  • 5 týdnů dovolené,

  • Vzdělávací kurzy a školení,

  • Kafetérie a stravenkový systém,

  • Občerstvení na pracovišti,

  • 5 Sick days,

  • Vlastní organizace náplně práce,

  • Children-friendly office,

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 4339188  Dátum zverejnenia: 26.5.2022  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.