Logistik se znalostí AJ

Plzeňský kraj

Popis pozice

Máte zkušenost v oblasti logistiky a domluvíte se anglicky? Rádi byste pracovali na zcela nových projektech v automotive?

Dejte nám o sobě vědět! Odměnou Vám bude profesionální péče, osobitý přístup a nalezení vhodné příležitosti, která Vám bude sedět.

  • zodpovědnost za tok materiálu

  • sledování stavu skladových zásob

  • optimalizace skladových zásob

  • komunikace s dodavateli a zákazníky

Profil kandidáta

  • SŠ/VŠ vzdělání

  • zkušenosti z výrobní logistiky (automotive velkou výhodou)

  • zkušenosti s jednáním se zákazníky

  • anglický jazyk na velmi dobré úrovni

Nabízíme

  • velice příjemná atmosféra na pracovišti

  • loajální prostředí

  • penzijní připojištění

  • uplatnění cizích jazyků

  • dotované stravování

  • týden dovolené navíc

  • příspěvek na dopravu

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Gabriela Pčolová
+420 373 033 326
ID: 4339964  Dátum zverejnenia: 26.5.2022  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.