Back Office s angličtinou - Praha 3

Praha

Popis pozice

Pro našeho významného klienta, který působí v oblasti bankovnictví, hledáme vhodného kandidáta/kandidátku na pozici Back Office. Jedná se o projekt - smlouva na 6 měsíců od nástupu.

Nástup: ihned

Mzda: 35.000Kč

Místo výkonu práce: Praha 3

  • Administrativní podpora týmu

  • Kontrola a archivace právních dokumentů

  • Zapisování podpisových oprávnění do interního systému

  • Kontrola právní moci klientů

  • Ověřování dokumentů v databázi

  • Servis klientům (příprava veškeré dokumentace)

Profil kandidáta

  • Ukončení SŠ vzdělání s maturitou

  • Angličtina na úrovni B2 (interní systém, porozumění dokumentům)

  • Zkušenosti z administrativy jsou podmínkou

  • Nebát se komunikovat

  • Ochota učit se novým věcem

Nabízíme

  • Práce na HPP do konce roku

  • Finanční ohodnocení: 35.000Kč

  • Stravenkový paušál (100Kč)

  • Penzijní i životní připojištění

  • Flexipassy

  • 6 sick day

  • 25 dní dovolená

  • Multisport karta

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Kristýna Sládková
ID: 4341147  Dátum zverejnenia: 28.5.2022  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.