CNC operátor/seřizovač - dvě směny, 10 minut od centra Brna

Jihomoravský kraj, Česko

Popis pozice

Hledáte nové uplatnění ve výrobě a umíte obsluhovat CNC stroje? Upřednostňujete práci pouze ve dne a láká vás kusová výroba oproti výrobě sériové? Pokud ano, mohla by být tato pozice přesně pro vás!
Na pozici CNC operátora/seřizovače budete obrábět malé a střední kusy dílů. Stroj (soustruh nebo frézku) si seřídíte a nastavíte, a poté budete kontrolovat samotný proces obrábění. Řídicím systémem na těchto strojích je Sinumerik. Práce zahrnuje také používání měřidel, a to při kontrole výsledného výrobku. Pracuje se ve DVOUSMĚNNÉM provozu.

Profil kandidáta

Vhodný kandidát by měl být alespoň vyučen v technickém oboru, především ale musí mít praxi na obdobné pozici. Uvítáme zkušenosti s obsluhou stroje typu Weiler nebo MAS SP 280 a znalost řídícího systému Sinumerik.

Nabízíme

Nad rámec mzdy a odměn za produktivitu můžete počítat především s perfektní dostupností z centra Brna (firma sídlí v Brně - Králově Poli), stravenkovým paušálem a dovolenou navíc. Čeká na vás příjemný malý kolektiv kolegů a práce na kusové, případně malosériové výrobě, která vás bude neustále bavit.

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Petra Vybíralová
ID: 4366958  Dátum zverejnenia: 27.6.2022  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.