Vývojový konstruktér – R&D oddělení

Středočeský kraj

Popis pozice

Na této pozici budu komunikovat s vývojovými leadery po celém světě, budu optimalizovat stávající produkty a členem vývojového konstrukčního týmu.

Místo výkonu práce: Benátky nad Jizerou
  • návrh testovacích zařízení

  • analýza experimentálních výsledků

  • návrh a vývoj nových produktů v oblasti toolingvých systémů

Profil kandidáta

  • VŠ vzdělání - strojírenství

  • zkušenosti s 3D konstrukčním systémem

  • komunikativní znalost AJ (NJ výhodou) - komunikace s vývojovými týmy v zahraničí

Nabízíme

  • služební telefon

  • stravenky

  • 5 týdnů dovolené

  • homeoffice

  • flexibilní pracovní doba

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Jana Maredová Kočárková
+420604226079
ID: 4368339  Dátum zverejnenia: 28.6.2022  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.