Servisní mechanik - pouze na ranní směny až za 35 000 Kč

Jihomoravský kraj

Popis pozice

Hledáte práci na jednu směnu? Chcete mít konečně volné víkendy a trávit je s rodinou, přáteli nebo jinak, ale hlavně ne v práci?

Máme pro vás ideální nabídku!
Co budete dělat?

  • Manipulovat se zbožím (i 50 kg)

  • Načítat data scannerem, evidovat údaje do interního systému

  • Čištit stroje, odsávat kapaliny

  • Doplňovat kapaliny do strojů

Profil kandidáta

Co požadujeme?

  • Orietace ve strojírenství

  • Výhodou je vlastnit oprávnění k obsluze manipulační techniky (vazačský průkaz, VZV průkaz, jeřábnický průkaz

Nabízíme

Co vám nabízíme?

  • Práce pouze na ranní směny,

  • Stravenky

  • 25 dní dovolené

  • Odborná školení a spoustu dalších výho

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 4372887  Dátum zverejnenia: 4.7.2022  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.