Nabíráme pro Fehrer (Dělník)!

Liberecký kraj, Česko

Popis pozice

Hledáte stabilní práci a nevadí Vám prostředí automotive?

Předchozí zkušenosti ve výrobě budou velkou výhodou, ale i bez zkušeností Vás rychle zaučíme :)
Ve firmě Fehrer se vyrábí loketní opěrky - potahují se kůží a textilem. Jedná se o práci fyzicky náročnější (kvůli karpálům).

Aktuálně nabíráme pouze muže kvůli fyzické náročnosti práce.

Profil kandidáta

  • manuální zručnost, pečlivost

  • ochota pracovat na 2 směny (ranní a odpolední, 8 hod.)

  • předchozí zkušenosti ve výrobě VÝHODOU

Nabízíme

  • nástupní mzdu 107,50 Kč/hod. + až 34 % bohus

  • postupné navyšování mzdy (po splnění testů)

  • rychlý přestup do kmenového stavu

  • zvýhodněné závodní stravování (oběd od 33 Kč)

  • týden placeného volna mezi vánočními svátky

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Kateřina Gold
+420 602 692 089
ID: 4402007  Dátum zverejnenia: 14.8.2022  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.