Hledáme junior "machra" i zkušeného kolegu na obsluhu svařovacího robota

Liberec, Česko

Popis pozice

Láká Vás prostředí svařovny a robotického pracoviště?

Ať máte nebo nemáte předchozí zkušenosti na obdobné pozici, chceme o Vás vědět!

Hledáme nadějné juniory i zkušenější kolegy, kteří doplní tým robotického praviště.

  • Obsluha svařovacího robota

  • Manipulace s materiálem (zakládání a vyjmutí)

  • Měření a kontrola dílů

  • Práce na rovnacím lisu

  • Údržba zařízení

  • Běžný úklid pracoviště

Profil kandidáta

  • Vyučení (technické obory výhodou)

  • Předchozí zkušenost z robotického pracoviště jsou VÝHODOU

  • Dochvilnost, spolehlivost

  • Ochota učit se a dále vzdělávat (možnost kariérního postupu)

Nabízíme

  • Nástupní mzdu od 26 000 Kč (dle znalostí a zkušeností)

  • Týden dovolené navíc (celkem 5 týdnů)

  • 13. a 14. plat

  • Stravenky (100 Kč/1 směna)

  • Zázemí nadnárodní společnosti

  • Pravidelně vzdělávání

  • Skvělé prostředí s fajn kolegy :)

  • Rychlý přestup do kmenového stavu (po půl roce)

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Kateřina Gold
+420 602 692 089
ID: 4402008  Dátum zverejnenia: 14.8.2022  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.