Skladník s VZV Jažlovice 208 Kč/h

Praha

Popis pozice

Máte zkušenosti jako skladník s VZV ? Vyhovuje Vám práce v odpoledních/večerních hodinách ? Bydlíte v okolí Jažlovic? Pokud ano, tak hledáme právě Vás a zašlete nám svůj životopis! Pro našeho významného klienta hledáme vhodné zaměstnance na pozici skladník s VZV!

  • naskladňování a vyskladňování zboží

  • obsluha VZV

  • evidence zboží

Profil kandidáta

  • zkušenost s VZV

  • ochota učit se novým věcem

  • loajalita a spolehlivost

  • vlastní doprava v okolí Jažlovic

  • časová flexibilita v odpoledních a nočních hodinách

Nabízíme

  • stabilní práce v dobře prosperující společnosti

  • mzda 208,- Kč/hod.

  • práce v odpoledních/večerních hodinách (15 - 3:00: vždy na 8hod , např. 15:00 – 23:30 nebo 19:30 - 4:00)

  • nástup možný ihned

  • lokalita Jažlovice, nutná vlastní doprava

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Zdeněk Diviš
ID: 4402112  Dátum zverejnenia: 14.8.2022  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.