Obchodník pro korporátní klientelu (znalost podnikových financí)

Olomoucký kraj, Česko

Popis pozice

Hledáme erudovaného obchodníka se vzděláním oblasti SŠ/VŠ Ekonomie (účetnictví, podnikové finance apod.), který má zkušenosti v oblasti korporátních financí a na základě fin. analýzy a investičních záměrů podniků, vytvoří vhodné financování.

Jedná se o segment SME - Olomouckého regionu.

  • vyhledávání a oslovování nových klientů na trhu v segmentu SME Olomouckého kraje (z 50% akviziční část)

  • spravovat a dlouhodobě pečovat o portfolio přidělených klientů

  • vedení obchodních jednání, včetně finančního poradenství (fin. výkazy, podnikové finance, investice, kurzové riziko a další)

Profil kandidáta

  • minimálně SŠ/VŠ Ekonomického směru

  • prokazatelná obchodní praxe, alespoň 3 roky v segmentu korporací / oblast bankovnictví, financování, konzultační činnost (rozbor fin. výkazů podniků apod.)

  • očekáváme výborné komunikační dovednosti a profesionální přístup

  • pozitivní naladění, cit pro klienta, naslouchání jeho potřeb a chuť se profesně posouvat

  • Aj na komunikativní úrovni

Nabízíme

  • silná značka společnosti, která tě v tvé práci plně podpoří

  • motivující finanční ohodnocení

  • příležitost pro svůj osobní růst

  • odborné vzdělávání

  • pestrý systém benefitů

  • místo výkonu práce je Olomouc

Benefity

  • Stravenky

  • Odměny ke mzdě

  • Dovolená navíc

  • Flexibilní pracovní doba

  • 13. plat

  • Cafeteria systém

  • Příspěvek na penzijní připojištění

  • Příspěvek na Multisport kartu

  • Příspěvek na životní pojištění

  • Vzdělávací kurzy a školení

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Renáta Kolárová
ID: 4507467  Dátum zverejnenia: 25.1.2023  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Spodná hranica mzdy (brutto): 50 000 Kč/měsíc