Obchodník do zázemí (akvizice) - Olomouc

Olomoucký kraj, Česko

Popis pozice

Do přepravní společnosti se stabilním týmem, hledáme posilu zkušeného kandidáta/tky z Olomouce a blízkého okolí s praxí v obchodní činností a napřímo s akvizicemi.

  • Péče o stávající klientelu od poptávky po celou dobu v rámci péče

  • Vyřizování klientských požadavků, případných reklamací

  • Akviziční činnost

  • Práce pouze v zázemí kanceláře bez výjezdů (možný HO)

Profil kandidáta

  • SŠ vzdělání

  • Praxe v oblasti akvizic/obchodu min. 3-5 let

  • Proklientský přístup, sebedisciplína, obchodní duch

  • Chuť a zkušenost s plněním KPI

Nabízíme

  • Velmi dobré platové ohodnocení na základě výkonnostního bonusu

  • 5 týdnů dovolené

  • Možnost HO (po dohodě)

  • Stravenky v hodnotě 150 Kč

  • Sodexo Cafeterie, mnoho dalšího rádi představíme na pohovoru

Benefity

  • Stravenky

  • Odměny ke mzdě

  • Dovolená navíc

  • Flexibilní pracovní doba

  • Cafeteria systém

  • Vzdělávací kurzy a školení

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Renáta Kolárová
ID: 4515018  Dátum zverejnenia: 6.2.2023  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Spodná hranica mzdy (brutto): 25 000 Kč/měsíc