Zákaznický servis

Středočeský kraj

Popis pozice

Baví Vás komunikovat se zákazníky?

Rádi byste využili svoje jazykové dovednosti na denní bázi?

Jste člověk, který je organizačně schopný?

Pro společnost se sídlem nedaleko Kolína, která se zaměřuje na výrobu hliníkových obalů pro aerosolové spreje, hledáme do týmu kolegyni nebo kolegu, která/ý by rozšířil/a tým v oddělení zákaznického servisu.

  • každodenní komunikace se zákazníky a zpracování objednávek

  • zadávání zakázek do výroby a zajištění hladkého chodu v rámci logistiky – plánování, koordinace, expedice…

  • péče o svěřené portfolio zákazníků, evidence objednávek

  • spolupráce s obchodními zástupci

Profil kandidáta

  • SŠ vzdělání s maturitou

  • komunikativní úroveň anglického jazyka (znalost dalšího cizího jazyka velku výhodou)

  • zkušenosti z obdobné pozice vítány

  • pečlivost a bezchybnost, komunikativnost a proaktivní přístup

  • odolnost vůči stresu, týmového ducha

  • uživatelskou znalost MS Office, znalost SAP výhodou

Nabízíme

  • zázemí silné nadnárodní společnosti

  • zajímavé platové ohodnocení

  • příjemné pracovní prostředí v dynamickém kolektivu

  • zaměstnanecké benefity: 5 týdnů dovolené, pružná prac.doba, stravenky, Cafeteria, 13. plat vyplácený 2x ročně, příspěvek na dopravu, každoroční valorizace platu…

Nástup možný ihned!

Benefity

  • Odměny ke mzdě

  • Dovolená navíc

  • Flexibilní pracovní doba

  • 13. plat

  • Příspěvek na dopravu

  • Příspěvek na penzijní připojištění

  • Příspěvek na stravování

  • Vzdělávací kurzy a školení

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Šárka Hajšmanová
+420 727 810 501
ID: 4539941  Dátum zverejnenia: 16.3.2023  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.