IT analytik

Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o.

Místo práce
Praha
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
50 000-80 000 Kč/měs

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Práce zahrnuje:

- sběr a analýza požadavků na vyvíjený SW
- komunikace se zadavateli
- tvorba detailní specifikace řešení
- zadání a spolupráce s vývojáři
- spolupráce na přípravě testů
- spolupráce při testování
- tvorba a údržba související dokumentace

Zaměstnanecké výhody, benefity

Můžeme Vám nabídnout:

- různorodou práci na zajímavých projektech
- zázemí stabilní společnosti
- možnost profesního a odborného růstu (školení a vzdělávání)
- zajímavé finanční ohodnocení dle Vašich zkušeností a znalostí
- pružnou pracovní dobu
- 5 týdnů dovolené
- občasná práce z domova
- občerstvení na pracovišti
a další výhody.

Nástup je možný ihned, ale na toho pravého a správného kandidáta si rádi počkáme.
Pošlete mi, prosím, Váš životopis, ať si můžeme osobně říci více.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Chcete pracovat v pohodovém týmu menší, ale stabilní české společnosti?
Líbilo by se Vám realizovat se na zajímavých projektech v SW oblasti pojišťovnictví a dalších finančních služeb?
Pokud je analýza IT požadavků jedním z Vašich koníčků, mohli bychom se domluvit na spolupráci.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Potřebujete mít a znát:

- praxi v oblasti vývoje aplikací
- zkušenost s prošstředím AS/400
- základní znalost UML
- znalost RPG, Lansa či PHP výhodou
- znalost pojišťovnictví výhodou

Hledáme k sobě nekonfliktního kolegu či kolegyni, kterého bude bavit práce v týmu a který také umí fungovat jako samostatná jednotka. Základním požadavkem je schopnost komunikovat. Logické a analytické schopnosti jsou nutností. Uvítáme někoho, kdo se rád učí novým věcem a má smysl pro zodpovědnost.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Manuvia vznikla v roce 2018 spojením aktivit čtyř silných personálních agentur: Express People, Wincott People, Xawax a McROY Group. V regionu CEE se tak objevila mezinárodní skupina s dvacetiletou zkušeností a třiceti pobočkami v sedmi zemích, která expanduje dále. Skupina Manuvia efektivně kombinuje dva typy služeb – na jedné straně agenturní zaměstnávání pracovníků ve výrobním sektoru a na straně druhé vyhledávání a výběr specialistů a manažerů napříč odvětvími.

Nábor specialistů reprezentuje ve skupině naše Manuvia Expert Recruitment. Pro naše klienty vyhledáváme specialisty a manažery se zkušenostmi a znalostmi z výroby a vývoje technologií, IT, financí, center sdílených služeb, obchodu a marketingu, práva, farmacie a zdravotnictví, HR a administrativy.

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 3308324  Dátum zverejnenia: 12.2.2018  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 50 000-80 000 Kč/měs