Senior / junior konstruktér s AJ

Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o.

Místo práce
Středočeský kraj, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Máte technické vzdělání a zájem o oblast konstrukce? Hledáte uplatnění v silné společnosti, kde budete moci přispět svými zkušenostmi a nápady k rozvoji celé divize? Pokud ano, pošlete nám svůj životopis.

SENIOR KONSTRUKTÉR s AJ - automotive, Catia

NÁPLŇ PRÁCE:

* Zodpovědnost za návrh a vývoj
* Analýza a příprava doporučení k řešení procesních problémů v souvislosti s výrobou a montáží
* Tvorba a modifikace technické dokumentace
* Komunikace s jinými odděleními a se zákazníkem
* Kontinuální vzdělávání a aplikace nových metod konstrukce a výroby

Nástup: dohodou
Místo výkonu práce: Berounsko

Zaměstnanecké výhody, benefity

NABÍZÍME:

* Možnost získat stabilní uplatnění v rámci silné automotive společnosti
* Zajímavé finanční ohodnocení + bonusový a motivační systém
* Práce s moderními vývojovými technologiemi
* Možnost uplatnit své vlastní myšlenky a nápady
* Pravidelná školení a možnost rozvoje a profesního růstu

Informace o náboru

Pokud Vás tato pozice zaujala, pošlete nám svůj aktualizovaný profil.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Silná mezinárodní výrobní společnost.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

POŽADUJEME:

* SŠ / VŠ vzdělání technického směru
* Praxe v konstrukci
* Znalost konstrukčního SW (ideálně Catia)
* Komunikativní znalost AJ - komunikace se zákazníkem
* Technické myšlení a prostorová představivost
* Týmovost, proaktivní přístup k práci a ochota učit se novým věcem

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Manuvia vznikla v roce 2018 spojením aktivit čtyř silných personálních agentur: Express People, Wincott People, Xawax a McROY Group. V regionu CEE se tak objevila mezinárodní skupina s dvacetiletou zkušeností a třiceti pobočkami v sedmi zemích, která expanduje dále. Skupina Manuvia efektivně kombinuje dva typy služeb – na jedné straně agenturní zaměstnávání pracovníků ve výrobním sektoru a na straně druhé vyhledávání a výběr specialistů a manažerů napříč odvětvími.

Nábor specialistů reprezentuje ve skupině naše Manuvia Expert Recruitment. Pro naše klienty vyhledáváme specialisty a manažery se zkušenostmi a znalostmi z výroby a vývoje technologií, IT, financí, center sdílených služeb, obchodu a marketingu, práva, farmacie a zdravotnictví, HR a administrativy.

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 1947865  Dátum zverejnenia: 25.10.2018