Specialista výrobní kvality

Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o.

Místo práce
Jičín

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Co Vás u nás čeká?
- plánování předsériové a sériové kontroly řízení
- vypracování dokumentace a následné předání infomací výrobnímu personálu
- příprava na validační zkoušky a předběžné vyhodnocení procesu
- analýza reklamačního řízení a odchylek ze vzorkování od zákazníka
- provádění auditů v předsériové fázi
- spolupráce na přípravě procesu pro dvoudenní produkci

Zaměstnanecké výhody, benefity

My Vám za to nabídneme:
- nové zkušenosti v oboru kvality v automotive
- širokou škálu zaměstnaneckých benefitů
- 13. plat
- 5 týdnů dovolené
- příjemné pracovní prostředí
- pružnou pracovní doba

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Baví Vás kvalita? Chceš získávat nové zkušenosti? Tak neváhejte a zašlete nám Váš životopis!"

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Co by jste měl/a umět?
- praxe ve kvalitě v automotive
- anglický jazyk na komunikativní úrovni
- znalost ISO/TS 16949, FMEA, PKŘ, SPC, 8D, Ishikawa, 5Why, Pareto

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Manuvia vznikla v roce 2018 spojením aktivit čtyř silných personálních agentur: Express People, Wincott People, Xawax a McROY Group. V regionu CEE se tak objevila mezinárodní skupina s dvacetiletou zkušeností a třiceti pobočkami v sedmi zemích, která expanduje dále. Skupina Manuvia efektivně kombinuje dva typy služeb – na jedné straně agenturní zaměstnávání pracovníků ve výrobním sektoru a na straně druhé vyhledávání a výběr specialistů a manažerů napříč odvětvími.

Nábor specialistů reprezentuje ve skupině naše Manuvia Expert Recruitment. Pro naše klienty vyhledáváme specialisty a manažery se zkušenostmi a znalostmi z výroby a vývoje technologií, IT, financí, center sdílených služeb, obchodu a marketingu, práva, farmacie a zdravotnictví, HR a administrativy.

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 3517683  Dátum zverejnenia: 16.10.2018  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.