Pracovník/ce automobilový průmysl - práce i pro páry / ubytování zdarma

Manuvia, a. s.

Rakovník, Jihočeský kraj, Karlovarský kraj, Plzeňský kraj, Ústecký kraj, Okres Kladno, Okres Domažlice, Plzeň - jih, Plzeň - město, Plzeň - sever, Okres Rokycany, Okres Tachov, Okres Rakovník

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- obsluha přiděleného automatického stroje - NEJEDNÁ se o pásovou výrobu
- manipulace s jednotlivými kusy
- kontrola materiálu a výrobků

Zaměstnanecké výhody, benefity

- dlouhodobé zaměstnání na hlavní pracovní poměr
- nástupní mzda 90-100kč/h v čistém
- dobrá dostupnost MHD
- 3 směnný provoz - 8h
- zázemí stabilní společnosti s jistotou zaměstnání
- závodní stravování
- zajištěné bydlení ZDARMA
- MOŽNOST PRÁCE PRO PÁRY, SPOLEČNÉ BYDLENÍ

Informace o náboru

V podnicích lze před nástupem zajistit prohlídka a konzultace s mistrem.

Pokud Vás nabídka zaujala, své životopisy můžete zasílat na mail: [email protected] a nebo případně kontaktovat telefonní číslo 734 353 446.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Podnik se specializuje na výrobu výfukových systémů pro automobilový průmysl.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

Průmysl a výroba

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- ochota práce na směny
- spolehlivost a samostatnost
- praxe z výroby výhodou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme Manuvia a hledáme pracovníky do různých oblastí. Najdeme Vám práci na míru.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3111526  Dátum zverejnenia: 3.1.2018