Pomocný skladník - ubytování zdarma, 140 Kč/hod, stravenky, příplatky, nástup možný ihned

Manuvia, a. s.

Místo práce
Liberecký kraj (Práce vyžaduje cestování)
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek, na dohodu (brigády)

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme nové kolegyně a kolegy do podniku, který se zabývá výrobou elektrosoučástek.

Jaká práce Vás čeká?
- kontrola a balení vyrobených komponentů
- práce ve třísměnném provozu

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co Vám nabízíme?
- lákavé finanční ohodnocení od 140 Kč/hod
- ubytování zdarma
- stravenky
- pracovní oblečení i obuv
- příplatky za noční a odpolední směny
- možnost přesčasů
- nástup možný ihned
- místo práce dle výběru: Liberec/ Hrádek nad Nisou

Informace o náboru

Pokud Vás tato nabídka zaujala, neváhejte mě kontaktovat na čísle 733 166 609 nebo mi zašlete svůj životopis na [email protected]
Každý uchazeč bude kontaktován.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Chemický průmysl, výroba farmaceutických výrobků

Jedná se o práci pro našeho významného klienta z Libereckého kraje, který se zabývá výrobou elektrosoučástek.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Co očekáváme od Vás?
- chuť pracovat
- samostatnost
- spolehlivost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme Manuvia a hledáme pracovníky do různých oblastí. Najdeme Vám práci na míru.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3232942  Dátum zverejnenia: 11.5.2018