Elektromechanik - bez nočních, od 30 000 Kč netto

Manuvia, a. s.

Místo práce
Nymburk, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro společnost působící v oblasti oprav a modernizací železničních kolejových vozidel hledáme šikovné elektromechaniky.

Jaká práce Vás čeká?
- základní nastavení měřících přístrojů
- měření výkonových, napěťových, proudových, izolačních, tepelných a odporových parametrů
- diagnostika a odstraňování závad mechanismů zařízení za použití analogové i digitální techniky
- příprava a montáž nové elektroinstalace a elektrických zařízení na ŽKV, drátování elektrických rozvaděčů

Zaměstnanecké výhody, benefity

- dlouhodobá práce na HPP
- nástupní plat od 180,- Kč / čistého
- možnost zajistit ubytování
- pět týdnů dovolené

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Podnik se zabývá opravami kolejových vozidel.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Co od Vás očekáváme?
- praxe na pozici elektromechanika minimálně 1 rok nebo vyučení v oboru
- schopnost se orientovat v elektro schématech a výkresech
- zkušenosti jako elektromechanik kolejových vozidel výhodou
- vyhláška č. 50/78 Sb. minimálně §6

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme Manuvia a hledáme pracovníky do různých oblastí. Najdeme Vám práci na míru.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3354360  Dátum zverejnenia: 12.6.2018