Práca operátora s ubytovaním, plat 1 100€!

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Prešov, Slovensko
Mzdové podmienky (brutto)
890€ + 210€ bonusy a príplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Využite šancu! Zamestnajte sa ako operátor výroby v českom meste Kolín. Okrem atraktívneho platu 1 100€ získate aj nadštandardnú starostlivosť ako posilňovňu a rehabilitácie či firemné akcie. Ponúkame vám stabilné miesto v auto-moto, kde sa pracujú 8-hodinovky a víkendy sú voľné. Nastúpiť môžete ihneď aj bez praxe!

Čo bude vašou náplňou práce?
- montáž dielov automobilov pri výrobnej linke
- manuálna práca v stoji
- kontrola kvality produkcie

Čo u nás získate?
- atraktívny plat 1 100€
- voľné víkendy
- 13. plat vyplácaný 3-krát v roku
- práca na 8 hodinové zmeny
- možnosť nadčasov
- 5 týždňov dovolenky
- základnú zložku mzdy 890€
- lacné obedy za 1€ v jedálni priamo vo fabrike
- prácu aj bez predchádzajúcich skúseností
- výkonnostný a dochádzkový bonus
- možnosť výberu záloh už po 1. odpracovanom týždni
- zabezpečené ubytovanie
- nadštandardná starostlivosť o zamestnancov - posilňovňa, rehabilitácie
firemné akcie (vianočný večierok, rodinný deň, športový deň)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Pracujte u lídra v automobilovom priemysle

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Chuť pracovať

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3415241  Dátum zverejnenia: 8.6.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 890€ + 210€ bonusy a príplatky