Strojník

Manuvia, a. s.

Místo práce
Liberec, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
IHNED
Mzdové podmínky (brutto)
28000 Kč

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Dodržování TG postupů, návodek, výkresové dokumentace
• Sestavování a montáž rámu jednotky dle výkresové dokumentace
• Příprava polotovarů – vrtání, nýtování, lisování, stříhání polotvarových dílů
• Usazení výměníku do rámu jednotky, usazení ventilátoru do jednotky
• Finalizace – doplnění dílů před následující operací – pájení
• Manipulace s paletovým vozíkem, manipulace s jeřábem
• Osobní zodpovědnost za provedenou práci

Informace o náboru

• Základní mzda až 25.000 – 28.000 Kč/ výkonnostní prémie
• další zaměstnanecké výhody např.
- stravování v areálu, 25 dnů dovolené, volnočasové benefity
- příplatek za odpolední směny, zvýšené příplatky za přesčas, soboty a neděle
- příspěvek na dovolenou, vánoce,13. plat, podíl na výsledcích podniku

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

- Zodpovědný přístup k práci, samostatnost, flexibilita
- Fyzická zdatnost, dobrý zdravotní stav
- Pouze pro uchazeče se zájmem o dlouhodobou spolupráci

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• vyučení, praxe v oboru vítána
• VZV a jeřábnický průkaz výhodou/popř. zaškolíme

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme Manuvia a hledáme pracovníky do různých oblastí. Najdeme Vám práci na míru.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3420816  Dátum zverejnenia: 14.6.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 28000 Kč