Řidič VZV

Manuvia, a. s.

Místo práce
Dobřenice, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
dle dohody
Mzdové podmínky (brutto)
20 000,-/Kč (brutto) + bonus 0-3400,-Kč/ měsíc v hrubém + zákonné příplatky

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Zaskladňování, příjem a výdej materiálu, práce na VZV, výpomoc při třídění palet, kontrola palet.

Zaměstnanecké výhody, benefity

práci na 8 hod úvazek (noční dle potřeby)
stabilní zaměstnání na hlavní pracovní poměr (HPP)
ubytování a doprava zabezpečená firmou zdarma
odměna soukromě bydlícím zaměstnancům za rozvoz letáků - 2550,-Kč/měsíc v čistém
bonusy 0 - 3400,-Kč
možnost týdenních záloh, možnost přesčasů
příplatky za práci přesčas, noční, soboty dle zákoníku práce
za práci v neděli 50% z průměrného výdělku
25 dní dovolené

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Doprava, logistika

Středisko se zabývá zaskladňováním, příjem a výdej materiálu (Kimberley - Clark)

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2) nebo Slovenský jazyk - Expert (C2)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

manuální zručnost, spolehlivost, flexibilitu
odpovědný přístup k práci
ochotu učit se novým věcem
zkušenost (praxe) s prací v logistice/ ve skladu min 6 měsíců
platný průkaz VZV
vlastní osobní automobil

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme Manuvia a hledáme pracovníky do různých oblastí. Najdeme Vám práci na míru.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3581869  Dátum zverejnenia: 25.2.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 20 000,-/Kč (brutto) + bonus 0-3400,-Kč/ měsíc v hrubém + zákonné příplatky