Zámečník (Frýdek-Místek)

Manuvia, a. s.

Místo práce
Jamnická, Staré Město, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
- zajímavé platové ohodnocení v průměru 22.400 Kč za základní pracovní dobu 7,5 hod denně

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme zkušené zámečníky s platným základním kurzem svařování ZK 135 pro práci ve výrobě stavebních jeřábů. Budete pracovat v podniku s velkým objemem zakázek, náplní Vaší práce bude skládání jednotlivých komponentů, příprava pro svářeče.
Ke zvládnutí zadaných pracovních úkolů budete potřebovat:
- pracovní zkušenosti se svařováním metodou 135, platný základní kurz
- samostatná orientace ve výkresové dokumentaci
- manuální zručnost, samostatnost a chuť pracovat, 100% docházku
- paličský a vazačský průkaz výhodou

Zaměstnanecké výhody, benefity

Máme co nabídnout:
- možnost zabezpečit ubytování
- možnost stravování v jídelně podniku
- práce na hlavní pracovní poměr
- práce dlouhodobého charakteru
- možnost zabezpečit obnovení platnosti svářečských kurzů
- dbáme na spokojenost našich zaměstnanců

Informace o náboru

Nutno absolvovat osobní pohovor.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Společnost zabývající se výrobou ocelových konstrukcí, strojů a zařízení pro významné světové producenty stavební a těžební techniky.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Uchazeči spolehliví, týmoví hráči, otevření komunikaci.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme Manuvia a hledáme pracovníky do různých oblastí. Najdeme Vám práci na míru.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3588462  Dátum zverejnenia: 8.3.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: - zajímavé platové ohodnocení v průměru 22.400 Kč za základní pracovní dobu 7,5 hod denně