Nová pracovní nabídka - Svářeč Ubytování Zdarma

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Ústí nad Labem, Česko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Mzdové podmienky (brutto)
215/hod. 1 měsíc

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Jste svářeč a hledáte si dobře ohodnocenou práci? Umíte svařovat s co2 a máte svářečský průkaz? Pojďte se s námi o vaše zkušenosti a praxi podělit a pracujte pro nás.

Náplň práce
-svařování stoupaček a koutových svárů při výrobě skeletů vagónů tramvají a vlaků

Zamestnanecké výhody, benefity

Nabízíme vám

-mzda od 215 Kč/h čistého + bonusy ze strany podniku -1 měsíc
-ubytování zdarma (možnost výběru ze 3 ubytoven, možnost být sám na pokoji za příplatek 1000 Kč)
-práce na HPP
-nástup 2/2019
-práce možná i na turnusy po dohode
-PRAVIDELNÉ ZÁLOHY

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Práce je pro lídra v průmyslu.

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Počet rokov praxe

2

Osobnostné predpoklady a zručnosti

Požadujeme

-certifikát na svařování EN 135 (propadlý vám rádi obnovíme)
-zkušenosti ve svařování metodou MIG/MAG alespoň 3 roky
-orientaci ve výkresové dokumentaci

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

1000 a viac zamestnancov
ID: 3590762  Dátum zverejnenia: 31.1.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 215/hod. 1 měsíc