Řidič VZV

Manuvia, a. s.

Místo práce
U Zámečku, Pardubice IV-Studánka, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
1.4.2019
Mzdové podmínky (brutto)
90,-Kč/hod v čistém + 0-15,-Kč/hod pohyblivá složka mzdy v čistém

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

převzetí materiálu z výroby, páskování, balení, logistika materiálu z výroby do jiných skladů
příjem materiálu ze skladů a dodání materiálu do výroby
komunikace s výrobou

Zaměstnanecké výhody, benefity

možnost karierního růstu
stabilní zaměstnání na HPP
ubytování a doprava do práce zabezpečené firmou ZDARMA
odměna soukromě bydlícím zaměstnancům za rozvoz letáků - 3000,-Kč/měsíc v čistém
možnost týdenních záloh, možnost přesčasů
možnost získání firemní SIM karty

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

elektrotechnický průmysl

výroba a montáž PC sestav

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2) nebo Slovenský jazyk - Expert (C2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

manuální zručnost, spolehlivost, flexibilitu
odpovědný přístup k práci
zkušenost s prací ve výrobním průmyslu (výhodou)
základní znalost práce s PC (výhodou)
platný průkaz VZV - retruck
Váš profesní životopis

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme Manuvia a hledáme pracovníky do různých oblastí. Najdeme Vám práci na míru.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3618125  Dátum zverejnenia: 11.3.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 90,-Kč/hod v čistém + 0-15,-Kč/hod pohyblivá složka mzdy v čistém