Operátor výrobní linky se spoustou benefitů

Manuvia, a. s.

Místo práce
Brno-Slatina, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmínky (brutto)
22000 - 25000 Kč za měsíc bez započítaných benefitů a příplatků

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- vizuální kontrola a měření produktů
- obsluha výrobních linek
- manipulace s produkty společnosti a jejich skládání na určené místo
- provádění korektivních a preventivních prací a neustálého zlepšování systému řízení výrobního procesu
- možný posun na pozici seřizovače výrobních linek

Zaměstnanecké výhody, benefity

Stabilní a dlouhodobá práce na HPP jako zaměstnanec firmy se sídlem v Brně Slatina
- 5 týdnů dovolené
- práce na HPP v kmenovém stavu
- třísměnný provoz
- vzdělání a rozvoj pracovníků
- bonus za přítomnost
- pololetní bonus dle výsledků firmy
- jazykové kurzy a vzdělání
- zajímavé mzdové ohodnocení
- motivující finanční ohodnocení + výkonové prémie
- mimořádné prémie 2x ročně
- balíček zaměstnaneckých benefitů + příspěvek na stravování
- nástup možný ihned

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Ve výrobním závodě v Brně vyrábí již téměř 12 let samomazná kluzná ložiska s použitím především v automobilovém průmyslu, ale i v jiných odvětvích.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
student střední školy
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- dobrý zdravotní stav (zejména zrak)
- spolehlivost
- zkušenost ve výrobě výhodou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme Manuvia a hledáme pracovníky do různých oblastí. Najdeme Vám práci na míru.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3641860  Dátum zverejnenia: 11.4.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 22000 - 25000 Kč za měsíc bez započítaných benefitů a příplatků