Skladník, nástup do kmene, 25 dnů dovolené, stravné, bonusy

Manuvia, a. s.

Místo práce
Teplice, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• ukládání, kontrola a skladování zboží
• příjem zboží, kontrola dodacích listů a dalších průvodních dokumentů
• kontrola záručních lhůt u přijímaného a skladovaného zboží
převody a výdeje materiálu
• práce v PC systému
• provádění inventur, denní kontrola strojů

Zaměstnanecké výhody, benefity

• stravenka v hodnotě 80 Kč/ den
• 25 dnů dovolené- týden dovolené navíc
• Sick days
• příspěvek na životní, penzijní připojištění
• příspěvek 1 000 Kč měsíčně do Cafeterie
• občerstvení (káva, nápoje) na pracovišti zdarma
• dotované závodní stravování
• nadstandartní příplatky za směnnost a svátky
• roční bonusy, navýšení mzdy po zaučení

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Výroba potravin, nápojů a tabákových výrobků

Společnost je světová jednička v potravinářství. Snaží se zlepšovat kvalitu výživy a pomáhat lidem po celém světě k vyváženému životnímu stylu. Firma na trhu působí již 150 let.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• praxe ve skladu a zkušenosti s řízením VZV
• oprávnění k řízení vysokozdvižných vozíků je výhodou
• uživatelská znalost práce na PC
• samostatnost a zodpovědnost
• ochota pracovat na směny

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme Manuvia a hledáme pracovníky do různých oblastí. Najdeme Vám práci na míru.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3706179  Dátum zverejnenia: 30.6.2019