Práca v strojárenskom priemysle v Sládkovičove. Ubytovanie a doprava zdarma. (Operátor výroby)

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Sládkovičovo, Slovensko
Termín nástupu
dohodou
4,82 EUR/hod.+ zákonné príplatky (150-200€) + variabilná zložka 15% z hrubej mzdy (cca 150€) + dochádzkový bonus 80€ + nadčasy 35% z hrubej mzdy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta v Sládkovičove, ktorý sa zaoberá výrobou rôznych výrobkov z drôtu a kordov do pneumatík, gumených dopravníkových pásov, drôtov na výstuž tlakových hadíc a pätiek pneumatík, hľadáme vhodných záujemcov.
Vašou náplňou práce bude:
- zváranie drôtu, vizuálna kontrola zvaru;
- budovanie stroja(zaťahuje stroj), dôkladná kontrola stroja podľa kontrolného listu;
- obsluha strojových zariadení; kontrola strojov pred ich spustením a počas ich chodu;
- zaťahovanie, identifikovanie a zhadzovanie/ nakladanie navíjadla / odvíjadla; nahadzovanie a vyhadzovanie cievok; odoberanie vzoriek, príp. oprava prietrhov; čistenie stroja/ linky;
- vedenie evidencie materiálu, kontrola;
- práca v súlade s výrobnou dokumentáciu oddelenia;

- základná mzda 4,82€/hod + zákonné príplatky (150-200€) + variabilná zložka 15% z hrubej mzdy (cca 150€) + dochádzkový bonus 80€ + nadčasy 35% z hrubej mzdy
- máte možnosť zarobiť si nadpriemernú mzdu do 1200€ mesačne
- obedy vo výške 3,83€(zamestnanec platí 0,83€)
- možnosť záloh každý týždeň 50 Eur (po 1. odpr. týždni)
- ubytovanie zdarma nad 70 km od Sládkovičova
- zabezpečená doprava na zmeny - kyvadlová doprava zo Sládkovičova (železničná stanica, autobus. stanica)
- práca v 4-zmennej prevádzke/12 hodinové zmeny, 1 deň ranná, 1 deň nočná, 2 dni voľno/

Každý záujemca musí absolvovať test a pohovor priamo v podniku, ktorý je zameraný na farbocit + technické myslenie, najbližší pohovor je 15.4.2021.

Ak vás naša ponuka zaujala, volajte na:
bezplatnú linku 0800 189 099,
alebo na našu infolinku 0950 103 150.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Výroba a predaj oceľových drôtov, oceľových kordov do pneumatík a povrchová úprava drôtov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

- Spoľahlivosť
- Dodržiavanie pracovnej disciplíny
- Zodpovednosť, pracovitosť, svedomitosť
- Skúsenosť s prácou vo výrobe výhodou
- Vyhovujúci zdravotný stav pre rizikovú prácu v kategórii 3 (hluk a prach)
- Fyzická kondícia na prácu s bremenami, spôsobilosť na prácu v noci
- Ochota pracovať na 4 zmeny (12h) v nepretržitom režime 7:00–19:00, 19:00 – 7:00-

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3727632  Dátum zverejnenia: 13.4.2021  Spodná hranica mzdy (brutto): 4,82 EUR/hod.