700 - 850 EUR

Lozorno - výroba strešných systémov

Mám záujem

Miesto práce

Lozorno, Lozorno, Slovensko

Informácie o mzde

základ 4,69€ /hodinu + variabilná zložka: bonus 120€ + príplatky podľa zákona

Termín nástupu

ihned

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme vhodných záujemcov o pozíciu operátor do spoločnosti v Lozorne, ktorá sa zaoberá výrobou strešných systémov:
Vašou náplňou práce bude:
práca na rôznych pozíciách podľa určenia
vykonávanie úloh a činností v súlade s normami kvality
zodpovednosť za kvalitu, kvantitu a čistotu vykonávanej práce
obsluhovanie a sledovanie chodu výrobnej linky
práca je v jednozmennej, dvojzmennej a v trojzmennej prevádzke.

základná mzda( v hrubom) 4,69/h brutto + bonus 120 €/mesačne+ príplatky
zabezpečené ubytovanie zdarma
doprava zabezpečená zdarma z ubytovne na pracovisko a späť
stravné lístky
možnosť záloh

Ak Vás naša ponuka zaujala, zašlite nám svoj životopis na uvedenú adresu.
Bližšie informácie v pracovné dni od 8.00 do 16.00h na telefónnom čísle: 0902 664 444.
Budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov.
Ďakujeme za pochopenie.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Spoločnosť ponúka originálne príslušenstvo pre výrobcov na šiestich kľúčových trhoch : automobilový, obranný, námorný, spotrebný, priemyselný a na trhu úžitkových vozidiel. Má globálne zdroje pre vývoj, výrobu a zákaznícky servis pre uzamykacie systémy, interiéry, motory, elektroniku a strešné systémy. Závod v Lozorne sa špecializuje na strešné systémy.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

Zručnosť
Precíznosť
Samostatnosť
Zodpovednosť
Flexibilita
Práca vhodnejšia pre mužov

Manuvia je personálna agentúra, ktorá pôsobí na slovenskom a českom trhu už vyše 20 rokov. Môžeme sa pochváliť, že zamestnávame vyše 12 000 spokojných zamestnancov. Zabezpečujeme im komplexný servis služieb – od dopravy a ubytovania až po starostlivosť koordinátorov na pracovisku. Naše skúsené náborárky pre vás nájdu ideálnu prácu. Nezmeškajte tie najlepšie pracovné ponuky a kontaktujte nás ešte dnes!

Počet zamestnancov
1000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Adresa spoločnosti

Manuvia a.s.
Radničné námestie 37
085 01 Bardejov

Kontakt

Kontaktná osoba: Brigita Lešíková
Tel.: +421902664444
E-mail: poslať životopis
ID: 3745119   Dátum zverejnenia: 8.9.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   základ 4,69€ /hodinu + variabilná zložka: bonus 120€ + príplatky podľa zákona