Pracuj ako operátor výroby sedačiek do áut vo Voderadoch plat 900€ , ubytovanie zdarma + doprava z okolia!

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Voderady pri Trnave, Voderady, Slovensko
735 - 900 EUR/mesiac735 € + odmeny dochádzkový a výkonnostný + príplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Výroba špičkových sedačiek pre svetové automobilové značky:
montáž dielov, obsluha montážnej linky
ochota pracovať vo viaczmennej prevádzke
práca vhodná prevažne pre mužov aj ženy
kontrola kvality výrobkov podľa predpísaného postupu
dodržiavanie predpísaných pracovných postupov a noriem kvality

Základná mzda 735€ /mesiac brutto
 Dochádzkový bonus od prvého mesiaca max. 5% zo základnej mzdy
 Mesačný výkonnostný bonus od prvého mesiaca- max 15% (110,25€) zo základnej mzdy daného mesiaca
ubytovanie zdarma
pre ľudí z okolia bonus 100€ mesačne
Pracovné zmeny
3-zmenka (06:00/14:00 - 14:00/22:00 - 22:00/06:00)
občasné pracovné víkendy podľa výroby
zálohy vyplácané týždenne v pondelok v hodnote 30€ do prvej riadnej mzdy

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Klient je popredným dodávateľom v automobilovom priemysle.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

ZŠ, Nižšie stredné odborné vzdelanie
skúsenosti s prácou v automobilovom priemysle výhodou
manuálna zručnosť
precíznosť a presnosť v dodržiavaní výrobných postupov
prax nie je nutná - zaškolenie v tréningovom centre, je ale potrebná manuálna zručnosť z oblasti montáže
sebadisciplína, pracovitosť, samostatnosť,dodržovanie pravidelnej dochádzky do práce.
praktické myslenie

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3763381  Dátum zverejnenia: 15.9.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 735 - 900 EUR/mesiac735 € + odmeny dochádzkový a výkonnostný + príplatky